بنر تهران

قوانین سایت ایران آموزشگاه

 

وب سایت “ایران آموزشگاه” براى اطلاع رسانی خدمات آموزشی ایجاد شده است. دسترسى و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات ذیل و قوانین ذکر شده، مى‌باشد. شما با ورود به سایت و مرور سایت، بدون هیچگونه محدودیت و شرطى "شرایط و الزامات" را پذیرفته و اقرار مى‌نمایید که هرگونه توافق دیگرى بین شما و “ایران آموزشگاه”در این زمینه ملغى و بلا اثر خواهد بود.
در صورت عدم موافقت با "شرایط والزامات" لازم است بلافاصله استفاده از این سایت را متوقف نمایید.

قوانین:

 • کلیه مطالب و محتوای این رسانه دیجیتالی پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران است.
 • درج هر نوع آگهی‌ به غیر از آگهی های معرفی آموزشگاه ، تدریس خصوصی ، استخدام  و نیروی آماده به کار در وب سایت “ایران آموزشگاه” مجاز نیست.
 • رعایت کلیه قوانین عمومی و عرفی در کشور جهت تایید آگهی لازم است.
 • در آگهی نباید تلویحاً و تصریحاً خدمات مشابه دیگر نفی شود.
 •  “ایران آموزشگاه”هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها، در این سایت به عهده نمی‌گیرد. با وجود آنکه “ایران آموزشگاه” تلاش معقول خود را جهت دقت در تایید آگهی‌ها و صحیح بودن اطلاعات سایت بکار مى‌بندد به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین یا ادعا نمى‌نماید. آگهی‌ها در سایت، توسط اشخاص و آموزشگاه ‌هایی درج می‌شوند که هیچ نوع رابطه‌ی حقیقی و یا حقوقی با این سایت ندارند و مسئولیت مستقیم آگهی‌ها، با آگهی دهندگان آن می‌باشد .
 • استفاده شما و مرور و جستجوی شما در سایت با مسئولیت شخصى خود شما صورت مى‌گیرد. سایت “ایران آموزشگاه” تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از سایت ندارد.
   
 • وب سایت “ایران آموزشگاه” جهت نمایش آگهی‌ها چه به صورت عادی و چه به صورت ویژه، قرارداد و یا تعهد نامه‌ای با آگهی دهندگان منعقد نمی‌کند. مطالب مندرج در آگهی‌ها ممکن است توسط آگهی دهندگان بصورت مداوم تغییر کند و یا به روز شود.
   
 •  “ایران آموزشگاه”مختار است، هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این سایت ارسال می‌کنید، و یا حساب کاربری را که ایجاد می‌کنید، در هر زمان که ضروری بداند حذف نماید.
 •  “ایران آموزشگاه”در مورد اطلاعات هر سایت دیگرى که با این سایت مرتبط باشد، لینک داده باشد و یا لینک آن در سایت قرار دارد، مسئول نیست. این سایت‌ها توسط اشخاص و یا شرکت‌های دیگرى غیر از “ایران آموزشگاه”ایجاد شده‌اند.
 • قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
 •  “ایران آموزشگاه”مى تواند با به روز کردن شرایط استفاده از وب سایت، در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید و بنابرین لازم است هر از چند گاهی از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجراِ در زمان منظور مطلع شوید.

 

بر اساس قوانين کشور جمهوري اسلامي ايران و موضوع ماده 21 قانون جرايم رايانه اي ، هر آگهی که شامل موضوعات زیر باشد پذیرفته نخواهد شد:
 

الف ) محتواي عليه عفت و اخلاق عمومي

ب)محتواي عليه مقدسات اسلامي

ج) محتواي عليه  امنيت وآسايش عمومي

د)محتواي عليه مقامات ونهادهاي دولتي و عمومي

ه )محتوايي که براي ارتکاب  جرايم رايانه اي به کار مي رود ( محتواي مرتبط با جرايم رايانه اي)

ز)محتواي مجرمانه مربوط به امور سمعي و بصري و مالکيت معنوي

و ) محتوايي که تحريک،ترغيب ،يا دعوت  به ارتکاب جرم مي کند(محتواي مرتبط با  سايرجرايم)

 

از بازدید کنندگان محترم خواهشمنیدم در صورت مشاهده هر گونه تخطي از مقررات در سايت، از طریق لينک تماس با ما یا با ارسال پیامک از طریق شماره 737 77 77 747 3000  به مدیریت سایت اطلاع رسانی نموده و ما را در حفظ و سلامتی و پويايي اين سایت ياري نماييد.