بنر تهران

روش های پرداخت

 

1- پرداخت اینترنتی

شما می توانید با داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب و تخصیص رمز اینترنتی (رمز دوم) به کارت خود، مبلغ آگهی را به صورت مستقیم از طریق سایت پرداخت نمایید. 

 

2- از طریق کلیه شعب بانک ملت
با مراجعه به نزدیکترین شعبه بانک ملت مبلغ را به حساب شماره 455 22 21 485 در وجه "منصور بخشی زاده" بپردازید. سپس به هنگام درج آگهی اطلاعات موردنیاز را که در رسید پرداخت شما موجود است، در فرم ثبت فیش پرداختی وارد کنید.

 

3- از طریق دستگاه خودپرداز (ATM)
با در اختیار داشتن یکی از کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت وجه آگهی خود خواهید بود . با مراجعه به نزدیکترین دستگاه خودپرداز بانک ملت یا بانک کارت خودتان،  وجه خود را به شماره کارت 6129-8245-3379-6104 در وجه "منصور بخشی زاده" منتقل و اطلاعات موردنیاز را که در رسید پرداخت شما موجود است، در فرم ثبت فیش پرداختی وارد کنید.

 

تذکرات:

  • وب سایت “ایران آموزشگاه” در حال حاضر نمایندگی ندارد. کلیه پرداختها به حساب ذکر شده در بالا و یا بصورت اینترنتی از طریق سایت “ایران آموزشگاه” انجام می شود.

 

  • از آنجا که سایت "ایران آموزشگاه" هنوز درگاه مستقیم پرداخت بانکی ندارد، برای پرداخت اینترنتی به سیستم واسطه با نام پرداخت الکترونیک جهان پی منتقل می شوید و پرداخت خود را با یکی از درگاه های بانکی انجام خواهید داد.

 

  • برای پرداخت اینترنتی مبلغ ناچیز 1% (برای هر ده هزار تومان = صد تومان) به عنوان کارمزد به سیستم واسطه پرداخت تعلق می گیرد که هنگام پرداخت به مبلغ آگهی اضافه می شود. به زودی با اضافه شدن درگاه مستقیم پرداخت، این کارمزد حذف خواهد شد.

 

  • به غیر از پرداخت های اینترنتی که نیاز به تأیید مدیریت ندارند، کلیه پرداخت های شما بعد از ثبت در سایت باید ابتدا توسط مدیریت تأیید شود تا مبلغ مورد نظر به حساب کاربری شما در سایت اضافه شود.

 

شما می توانید در مورد پرداخت از طریق لينک   تماس با ما  یا با ارسال پیامک از طریق شماره 737 77 77 747 3000  سوالات و مشکلات خود را به ما اعلام کرده تا در اولین فرصت پاسخگوی آن باشیم.