بنر تهران

راهنمای ثبت

راهنمای ثبت  آگهی استخدام و نیروی آماده به کار

لازم به ذکر است که تنها آگهی های مربوط به آموزشگاه و تدریس خصوصی تأیید سده و در سایت نمایش داده می شوند و سایر آگهی های استخدام و نیرو که ارتباطی به این موضوعات ندارند نمایش داده نخواهد شد.

برای ثبت آگهی استخدام و نیروی آماده به کار مراحل زیر را دنبال کنید:

ثبت‌نام

1- ابتدا از طریق لینک عضویت در سایت وارد صفحه عضویت شوید. سپس با توجه به نوع آگهی خود فرم ثبت نام آموزشگاه یا اشخاص را انتخاب نموده و اطلاعات موردنیاز را وارد کنید.

2- شناسه کاربری  شما در سایت  ”ایران آموزشگاه”، آدرس ایمیل خودتان است.  بطور مثال: somebody@yahoo.com  لطفا توجه کنید ابتدای آدرس ایمیل شما با www شروع نمی‌شود!

از آنجا که کلیه مکاتبات سایت “ایران آموزشگاه” با شما از طریق ایمیل درج شده و یا پیامک خواهد بود، در وارد کردن این موارد دقت کنید.

3- انتخاب رمز عبور دلخواه است. هنگام درج رمز عبور به فارسی و یا انگلیسی بودن صفحه کلید دقت نماییدو از حروف فارسی استفاده نکنید.

4- پس از ثبت نام، بصورت اتوماتیک یک ایمیل به آدرس شما ارسال می‌شود.  (ممکن است این ایمیل به قسمت spam منتقل شده باشد) این ایمیل را باز کنید و از کد فعال سازی موجود در آن برای فعال سازی حساب خود در سایت استفاده کنید. در صورتی که این ایمیل را دریافت نکرده اید می توانید از طریق لینک ارسال کد فعال سازی درخواست ارسال مجدد کنید.

5- پس از وارد کردن کد فعال سازی حساب شما فعال شده و می توانید با ایمیل و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

 

روش ثبت آگهی
1- بعد از ورود به سایت از طریق گزینه "درج آگهی استخدام" و یا گزینه "درج آگهی نیروی آماده به کار" و وارد کردن اطلاعات موردنیاز اقدام به ثبت آگهی خود کنید.

2- پس از ثبت موفقیت آمیز ، آگهی شما در انتظار تأیید مدیریت قرار می گیرد.

3- مدیریت سایت پس از بررسی محتوای آگهی، آگهی شما را ظرف حداکثر 48 ساعت تأیید خواهد کرد. در این حالت وضعیت آگهی شما در فهرست آگهی های پنل کاربری خودتان به حالت فعال درخواهد آمد و آگهی شما در سایت نمایش داده خواهد شد.

 

روش تمدید آگهی

پس از پایان دوره آگهی، برای تمدید نمایش آن در سایت باید اقدام به تمدید آگهی نمایید. بدین منظور باید وارد قسمت "تمدید آگهی و حساب مالی" شده و با کلیک بر روی آگهی موردنظر خود اقدام به تمدید آگهی نمایید.