بنر تهران

راهنمای ثبت نام و درج آگهی

روش ثبت‌نام

1- ابتدا از طریق لینک عضویت در سایت وارد صفحه عضویت شوید. سپس با توجه به فعالیت خود فرم ثبت نام آموزشگاه یا اشخاص را انتخاب نموده و اطلاعات موردنیاز را وارد کنید.

2- شناسه کاربری  شما در سایت  ”ایران آموزشگاه”، آدرس ایمیل خودتان است.  بطور مثال: somebody@yahoo.com  لطفا توجه کنید ابتدای آدرس ایمیل شما با www شروع نمی‌شود!

از آنجا که کلیه مکاتبات سایت “ایران آموزشگاه” با شما از طریق ایمیل درج شده و یا پیامک خواهد بود، در وارد کردن این موارد دقت کنید.

3- انتخاب رمز عبور دلخواه است. هنگام درج رمز عبور به فارسی و یا انگلیسی بودن صفحه کلید دقت نماییدو از حروف فارسی استفاده نکنید.

4- بلافاصله پس از تکمیل فرم، عضویت شما انجام شده و قادر به ورود به سایت و ثبت آگهی خواهید بود.

 

روش ثبت آگهی
1- بعد از ورود به سایت از طریق گزینه درج آگهی و وارد کردن اطلاعات موردنیاز اقدام به ثبت آگهی خود کنید.

2- پس از ثبت موفقیت آمیز آگهی و ثبت فیش بانکی یا اتمام پرداخت اینترنتی (برای آگهی های ویژه)، آگهی شما در انتظار تأیید مدیریت قرار می گیرد.

3- مدیریت سایت پس از بررسی محتوای آگهی و پرداخت انجام شده، آگهی شما را ظرف حداکثر 48 ساعت تأیید خواهد کرد. در این حالت وضعیت آگهی شما در فهرست آگهی های پنل کاربری خودتان به حالت فعال درخواهد آمد و آگهی شما در سایت نمایش داده خواهد شد.

4- در صورتی که محتوای آگهی شما مورد تأیید مدیریت قرار بگیرد ولی مبلغ آگهی را پرداخت یا ثبت نکرده باشید، وضعیت آگهی شما به حالت "تأیید شده" درخواهد آمد و در سایت نمایش داده نخواهد شد. در این صورت اگر هزینه آگهی را از طریق گزینه "شارژ حساب کاربری" به صورت اینترنتی پرداخت کنید بلافاصله پس از پرداخت، و اگر به صورت ثبت فیش پرداخت کنید بعد از تایید فیش و افزایش اعتبار حساب شما توسط مدیریت، باید به قسمت "تمدید آگهی و حساب مالی" در پنل کاربریتان رفته و روی آگهی خود کلیک کنید و با زدن دکمه "شارژ این آگهی" آگهی شما فعال شده و به نمایش درخواهد آمد.

 

برای آگاهی از روش ثبت آگهی های استخدام و نیروی آماده به کار اینجا را ببینید

 

روش تمدید آگهی

پس از پایان دوره آگهی، برای تمدید نمایش آن در سایت باید اقدام به تمدید آگهی نمایید. بدین منظور باید ابتدا یا به صورت پرداخت اینترنتی از طریق گزینه "شارژ حساب کاربری" ، و یا از طریق ثبت فیش بانکی اقدام به پرداخت هزینه تمدید آگهی (با توجه به تعداد ستاره و طول دوره نمایش) نمایید و پس از افزایش اعتبار شما در حساب کاربریتان، وارد قسمت "تمدید آگهی و حساب مالی" شده و با کلیک بر روی آگهی موردنظر خود اقدام به تمدید آگهی نمایید. (تعرفه آگهی های ویژه را اینجا ببینید.)

 

روش ارتقاء ستاره یک آگهی

برای این منظور باید کلیه اقدامات مرحله قبل را انجام داده و قبل از زدن دکمه تمدید آگهی تعداد ستاره های آن را تعیین کنید. شایان ذکر است که برای کاهش تعداد ستاره های آگهی این روش امکانپذیر نمی باشد و باید آگهی جدیدی ثبت کنید. پس از تغییر موفقیت آمیز تعداد ستاره های آگهی خود می توانید با رجوع به فهرست آگهی ها در پنل کاربریتان  آگهی خود را ویرایش کرده و امکانات جدید را به آن اضافه کنید. پیشنهاد می شود در پایان دوره آگهی فعلی اقدام به تغییر ستاره آگهی خود کنید زیرا با ارتقاء ستاره یک آگهی کل مبلغ آگهی جدید از حساب شما کم خواهد شد.

 

به روز رسانی چیست؟

اولویت نمایش آگهی ها در سایت علاوه بر تعداد ستاره آگهی، زمان ثبت آگهی می باشد به این صورت که آگهی های جدیدتر در صفحات سایت و در نتایج جستجو بالاتر قرار می گیرند و بیشتر در معرض دید بازدیدکنندگان می باشند.

شما در هر زمانی پس از ثبت آگهی خود می توانید با استفاده از امکان به روز رسانی، زمان ثبت آگهی خود را به روز کنید طوری که انگار در همین لحظه آگهی خود را ثبت کرده اید. بدین ترتیب آگهی شما به صدر فهرست آگهی ها منتقل می شود و بازدیدکننده بیشتری خواهد داشت.

برای به روز رسانی آگهی کافیست وارد پنل کاربری خود شده و در صفحه به روز رسانی آگهی خود را به روز کنید.

 

چگونه یک آگهی خوب ثبت کنیم

برای اینکه آگهی‌های شما در سایت مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گیرد و از این طریق بتوانید مخاطبین خود را پیدا کنید، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • عنوان آگهی، برای ایندکس کردن آگهی شما در موتورهای جستجو بسیار مهم است. سعی کنید مهم ترین و با معناترین کلمات را نسبت به موضوع آگهی خود، برای عنوان آگهی انتخاب کنید.
  • انتخاب دقیق تک تک کلمه های آگهی، برای جلب توجه بازدید کنندگان بسیار حساس است. توجه کنید که بازدیدکنندگان شما بسیار باهوش هستند و قبل از آنکه به عناوین شعار گونه و تبلیغاتی توجه کنند، به اطلاعات مشخصی که ارائه شده است توجه خواهند کرد.
  • از جملات طولانی و نامفهوم پرهیز کنید.
  •  اطلاعات را به صورت جمله به جمله و با ترتیب مشخص ارائه کنید.
  • از ارائه جملات کلیشه‌ای خودداری کنید.
  • ارزشی که دانش پژوه از ارتباط و استفاده از خدمات شما می برد را ذکر کنید. به بیان دیگر عناصر اصلی که موجب تفاوت عرضه خدمات آموزشی شما با دیگران می‌شود و برای دانش پژوه ارزش دارد را به صورت واقعی و خلاصه بیان کنید.
  • ارسال عکسهایی که منحصراً برای یک آگهی تهیه شده است، تاثیر بسیار بیشتری از عکسهای آماده دارد. بطور مثال عکسی از تابلو و در ورودی و یا محیط آموزشی تهیه کنید.
  • از متن و عکس آگهی‌های دیگر کپی برداری نکنید.