بنر تهران
فرم تماس با ما

فرم تماس با ما

بازدید کننده محترم،
ضمن تشکر از انتخاب سایت “ایران آموزشگاه”، خواهشمند است قبل از ارسال پیام موارد زیر را مطالعه فرمایید.

 

  • سایت “ایران آموزشگاه” صرفاً نمایش دهنده تبلیغات و آگهی‌های اینترنتی اعضای سایت می‌باشد. بنابراین خواهشمند است، در صورتیکه یک آگهی نظر شما را جلب کرده و یا در مورد آن پرسشی دارید، بصورت مستقیم با آگهی دهنده مرتبط تماس بگیرید. آدرس و تلفن آگهی دهنده در ذیل آگهی موجود است، که می‌تواند پل ارتباطی شما با آگهی مورد نظرتان باشد. ما از پاسخ به پرسشهای شما در مورد محتوای آگهی‌ها معذوریم.

 

  • کلیه آگهی‌ها پس از ثبت در سایت لازم است به تایید تیم پشتیبانی برسد. درصورتیکه آگهی شما تایید نشده است، خواهشمند است قبل از طرح این موضوع، قوانین سایت را مطالعه فرمایید و در آگهی خود رعایت کنید.

 

  • جهت درج آگهی ویژه، لطفاً صفحات مرتبط با آگهی ویژه را مطالعه فرمایید.

 

  • متاسفانه تیم پشتیبانی، دانش فنی پاسخگویی به سوالات تخصصی و فنی طراحی سایت “ایران آموزشگاه” و یا سایتهای مشابه و یا زمینه برنامه‌نویسی را ندارد. با توجه به موضوع فوق، از پاسخ به پرسشهای تخصصی شما در مورد طراحی وب و برنامه‌نویسی معذوریم.

 

  • خوشحال می شویم در صورتیکه عدم رعایت قوانین سایت توسط یک آگهی دهنده از دید تیم پشتیبانی دور مانده و آگهی آن در سایت درج شده است، با ذکر عنوان و یا آدرس آگهی، ما را مطلع فرمایید.

 

  • در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید برای دریافت رمز عبور جدید ابتدا بر روي لينك ورود به سایت كليك كنيد، در صفحه مذکور لینکی برای فراموشی رمز عبور  موجود می باشد. ایمیلی که قبلا با آن حساب کاربری خود را ایجاد کرده بودید را وارد کنید و بر روی ارسال کلیک کنید. رمز عبور جدید برای ایمیل شما ارسال خواهد شد. به ایمیل خود رفته و با رمز عبور جدید وارد سایت شوید. (ممکن است ایمیل ارسال شده به قسمت spam وارد شده باشد) پس از ورود به سایت می توانید در پنل کاربری از طریق قسمت ویرایش رمز عبور نسبت به تغییر مجدد رمز اقدام نمایید.

 

  • در صورت بروز هرگونه مشکل فنی در سایت، مورد را به اطلاع ما رسانده تا نسبت به بررسی آن اقدام کنیم.

 

همچنین می توانید از طریق شماره 737 77 77 747 3000 با ارسال پیامک و یا از طریق پست الکترونیک با ما در ارتباط باشید.

 

 

iranamoozeshgah@gmail.com

 

پس از دریافت پیام شما، در اولین فرصت پاسخ آن را دریافت خواهید کرد